Nová rouška Creeme

 

 
159 Kč
Na objednávku (do týdne)

Ušili jsme typ, který je klenutý a velmi dobře sedí na obličej. Dostanete ji od nás s volnými šňůrkami u kterých si budete moci upravit délku a vázání za uši tak, aby  rouška obemkla dokonale váš obličej. Po svázání jen uzlík zatáhnete do tunýlku. Rouška je elegantní a díky volnému prostoru ve středu roušky se v ní lépe dýchá.

 

1-061-04

 

MATERIÁL: 96% bavlna 4% elastan

 

Je "nositelnější", příjemnější a méně propustný, než čistá bavlna...
Na roušky je vhodný, protože ho lze vyvářet, je jemný a neškrábe, je pružný a díky tomu přilne lépe na obličej.

Místo gumiček (které dost odírají za uchem) jsme začali používat stejný bavlněný úplet stočený do pružné šňůrky s upevněním za ucho. Ty si také dokážete lehce jehlou a nití upravit tak, aby vám dobře seděla velikost. Případně svázat za uchem uzlík. Berte v potaz, že prvním vyvařením se šňůra trochu zmenší. Upravujte až po prvním vyvaření.

 

Roušky šijeme všechny dvouvrstvé s kapsou pro filtr nebo kapesník. ....

1-05

 

Roušky jsou vysrážené...přežehlené napařovací žehličkou. Doma si je určitě vyvařte...ideálně vždy v horké vodě. Nedávejte je do pračky, ať vám co nejdéle vydrží.

 

Dál šijeme pro nemocnice, ordinace, obecní úřady. Mezitím volné kousky vkládáme na E-shop.

 

Momentálně šijeme dámské roušky v černé barvě.

 

...DŮLEŽITÁ JE PÉČE...


Základní informace určitě máte...
My jsme z Plasmafery, kam každý den darujeme pro dárce krve, dostali navíc tyto:

• před odjezdem na nákup (nebo místo, kde může být koncentrace viru větší) mějte jednu vydezinfikovanou roušku v sáčku s sebou. Nasaďte ji před obchodem ... použijte pouze na nákup...po opuštění obchodu vraťte zpět do sáčku (ideálně v rukavicích) a nasaďte roušku novou.

• Rouška by se měla ideálně měnit každou hodinu, zejména pokud se pohybujete mezi větším množstvím lidí. Vyměnit by se měla i v okamžiku navlhnutí.

• Vyprat na 90 stupňů odděleně od ostatního prádla. Vhodné je použít desinfekci na praní např. Značka Sanytol – vlévá se namísto aviváže a díky tomu lze prát na nižších stupních, ne méně ale než 60 stupňů. Pochopitelně ji lze vyvařit i v „hrnci na sporáku“ ideálně 30 minut.

• Po vyprání a uschnutí přežehlit ještě žehličkou na nejvyšší stupeň alespoň 5 minut. Pokud není možné roušku vyprat, ale je možné jí tímto způsobem vydezinfikovat… udělejte to.

• Nezapomeňte, že by takto vysterilizované roušky měly být uchovány na místě, které předtím vydezinfikujete a uloženy by měly být v uzavíratelném obalu.

Přestože rouška virus 100% nezastaví, omezí šíření kapének s virem. Nosit roušku, ať už jakoukoliv, má smysl.

Kód Kód: 4920
Jméno značky: Buga
Kategorie: ROUŠKY
Materiál: Bavlna 96%, Elastan 4%
Tabulka velikostí