Buga hledá posilu na zákaznickou péči

Chcete se stát součástí bugácké rodiny? Hledáme komunikativní a pečlivou posilu k nám do chrudimské party.

 

Co byste u nás dělali?

Stěžejní náplní práce je zákaznický servis, tedy správa emailů, vyřizování hovorů na zákaznické lince a operátorská činnost na chatu přímo na našem webu. Doplňkovou prací pak výpomoc v expedici, či na reklamačním oddělením dle potřeb obchodu. Praxe v oboru zákaznické péče není podmínkou, ale výhodou.

 

Koho hledáme?

Hledáme komunikativní posilu s příjemným vystupováním, která bude zodpovědně a trpělivě odvádět svoji práci. Bude schopna pohotově reagovat a dle možnosti pracovat samostatně, ale bude i týmovým hráčem. Ráda se bude učit novým věcem. Požadujeme vzdělání ukončené minimálně maturitní zkouškou a práceschopnost na počítači je samozřejmostí. Je třeba ovládat bezchybně český jazyk, jak psanou, tak mluvenou formou.

 

Zaujalo vás to? Vyplňte nám dotazník

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte nám, prosím, dotazník a něco nám o sobě povězte. Třeba jak se jmenujete, nebo něco o vašich zkušenostech, ať vás trošku poznáme. My se na to mrkneme a ozveme se vám.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení