Buga hledá posilu na zákaznickou péči

Chcete se stát součástí bugácké rodiny? Hledáme komunikativní a pečlivou posilu k nám do chrudimské party.

 

Co byste u nás dělali?

Stěžejní náplní práce je zákaznický servis, tedy správa emailů, vyřizování hovorů na zákaznické lince a operátorská činnost na chatu přímo na našem webu. Doplňkovou prací pak výpomoc v expedici, či na reklamačním oddělením dle potřeb obchodu. Praxe v oboru zákaznické péče není podmínkou, ale výhodou.

 

Koho hledáme?

Hledáme komunikativní posilu s příjemným vystupováním, která bude zodpovědně a trpělivě odvádět svoji práci. Bude schopna pohotově reagovat a dle možnosti pracovat samostatně, ale bude i týmovým hráčem. Ráda se bude učit novým věcem. Požadujeme vzdělání ukončené minimálně maturitní zkouškou a práceschopnost na počítači je samozřejmostí. Je třeba ovládat bezchybně český jazyk, jak psanou, tak mluvenou formou.

 

Můžete nastoupit ihned?

Buga tým se neustále rozrůstá, proto bychom rádi obsadili tuto pracovní pozici co nejdříve.

Není to možné, ale práce u Bugy vás láká? I tak nám dotazník vyplňte. Je totiž více než pravděpodobné, že zanedlouho budeme potřebovat rozšířit řady zákaznické péče znovu. Ponecháme si na vás ale už kontakt pro případné další výběrové kolo.

 

Zaujalo vás to? Vyplňte nám dotazník

Klikněte na tlačítko níže a vyplňte nám, prosím, dotazník a něco nám o sobě povězte. Třeba jak se jmenujete, nebo něco o vašich zkušenostech, ať vás trošku poznáme. My se na to mrkneme a ozveme se vám.

 

Zpět do obchodu