Den plný módy a krásy s Bugou a stylovou zákaznicí Zuzanou

Některé z vás máte v šatníku zatím jeden kousek, jiné celou sbírku a další nás zatím jen nesměle okukujete. Téměř každý den si s vámi voláme, píšeme, odpovídáme na vaše reakce pod fotkami, ale šancí potkat se osobně, kromě našeho obchůdku, moc nemáme. Vymysleli jsme proto způsob, jak se blíž seznámit s kočkami, které pravidelně nosí Bugu, a pozvali jsme je k nám, abychom společně strávily krásný „holčičí“ den.

Seznamte se s paní Zuzanou

Jako první dostala pozvání strávit beauty day s Bugou paní Zuzana. Pozvání s radostí okamžitě přijala, a protože bydlí v Chrudimi, domluvily jsme se na tom, kdy nás v Buga navštíví, velmi rychle. Zuzana si nejdřív poskládala 3 outfity podle svého gusta.

Prozradila nám, že v Buga nakupuje už sedm let, tedy zhruba od doby, co začala pracovat v Chrudimi. Na Buga jsem si nejvíc oblíbila univerzálnost. Obleču se a můžu si bez problému splnit celodenní záležitosti (jít do práce i na kávu). Oceňuji také určité detaily, jako jsou puntíky, oblečení není tuctové,“  říká Zuzka a jako příklad ukazuje šaty Nekesa Grey Dott, ve kterých k nám dorazila.„Těžko bych hledala něco, co se mi nelíbí. Je super, že stále přicházíte s něčím novým, jen já teda musím pořád a pořád nakupovat,“ dodává se smíchem Zuzka, když se jí ptáme, jestli bychom mohli něco zlepšit.

Když jsme se dopovídaly a připravily si zákoutí na focení, vzala si Kačka (naše make-up artistka) do parády líčení a vlasy a pustily jsme se do focení. Zuzka se postupně oblékla do outfitů a zářila před objektivem jako opravdová hvězda. Stihla nám prozradit, jaký je její nejoblíbenější kousek z Bugy. ,,Košile Tawia! Mám obě růžové varianty, jak světlou, tak tu sytou. Užívám si, jak jsou praktické, pověsím je na ramínko a nemusím je žehlit, také je super, že se minimálně mačkají.“

Buga dělá Zuzaně společnost při různých aktivitách, které tvoří náplň jejího dne. „Hodně se věnuji sportu, a protože pracuji na úřadě jako asistentka, musí být oblečení zároveň šik a pohodlné. Buga mě tak provází v průběhu celého dne. Například puntíkatou Grace využiji i při běhání. Přehodím si ji přes sebe a není mi zima.“

Na závěr jsme si dopřály kávu a výborný čokoládový dortík. Jako pozornost a poděkování za ochotu si od nás odnesla Zuzka nové kalhoty Vito v olivové barvě a košili Tawia v bílé barvě, která jí v šatníku chyběla. „Bylo to skvělé, užila jsem si to, díky :) ,“ zhodnotila den s Bugou Zuzka.

Jaké outfity si Zuzka vybrala?

V prvním outfitu září výše zmíněná košile Tawia v bílé barvě, ke které si Zuzka vybrala sukni Thema Cube. V práci by jí to v takovéhle kombinaci mimořádně slušelo.

Druhá kombinace má sportovnější nádech. Tmavší šaty Adanna Navy Dott se sofistikovanými rozparky Zuzka doplnila nepřehlédnutelným sakem Ania Sweet Pink.

Stejně jako mnohým z vás padly i paní Zuzce do oka nové široké kalhoty Vito v olivové barvě, které se velice rychle staly z novinky naprostým bestsellerem. K nim stačilo přidat jednoduché tričko Kya Pink, které se díky své romantické barvě krásně hodí k Zuzčiným blond vlasům.

Líbilo by se vám, kdyby si vás vzala do parády naše make-up artistka, vyfikly jste se do Buga kousků a strávily jste s námi příjemný den focením?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení