o nás

Jsme BUGA

 

Česká značka, která vznikla ve východních Čechách. Z lásky k módě, ženám i naší planetě.  
Všechny kousky si navrhujeme sami, návrhy vznikají v našem chrudimském studiu. Látky pečlivě vybíráme a vzory navrhujeme tak, aby se vám kousky nosily pohodlně a skvěle jste se v nich cítily. Ale to předbíháme.

Jak to všechno začalo, kdo jsme a co je pro nás to nejdůležitější? Ponořte se s námi do značky Buga a staňte se členem naší rodiny...

 

 

 

Buga je rodinná firma, kterou založili kreativci Péťa s Ondrou. Oba věří, že budoucnost módy a spokojenosti tkví v kvalitě, ať už se jedná o kvalitu střihů, látek, designů nebo zákaznického servisu.  

Jak už asi tušíte, rodinná firma znamená jediné: každý z nás má spoustu rolí, navzájem si pomáháme a to nám umožňuje nové nápady realizovat v krátkém čase a pracovat s radostí. Proto u nás nenajdete velké sezónní kolekce, ale můžeme představovat novinky každý týden. A rychle je dostat až k vám! 

 

A jak vůbec naše kousky vznikají? Nové designy navrhuje Péťa vlastně každý den. Tvoří je nejen s ohledem na roční dobu, ale bere v potaz i to, v čem se cítí dobře naše zákaznice. Všechny designy a střihy, které u nás najdete, jsme vytvořili přímo u nás a průběžně je upravujeme nejen podle toho, co je zrovna moderní a co vám bude slušet, ale hlavně i podle zpětné vazby vás, našich zákaznic.  

Látky, ze kterých šijeme, pečlivě vybíráme u ověřených výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. To je vůbec naše oblíbená část, protože je tolik báječných materiálů, které vám zpříjemní den, že často nevíme, který vybrat dřív. Ať už je to bambusové vlákno, viskóza, bavlna či příjemné látky s příměsí elastanu, vždy je naším jediným cílem to, abyste se v našich kouscích cítily dobře, ať už vás den zavane kamkoli.  

A pro jaké příležitosti jsou vlastně Buga kousky určeny?  

Věříme, že každá žena je jedinečná, ale všechny máme společné jedno: jsme na roztrhání! Jsme mámy, manažerky, manželky a přítelkyně, hospodyňky, sexy dračice i ležérní kámošky. Chceme vypadat šik i na procházce městem, být v pohodlí třeba i na dětském hřišti a cítit se sexy i v supermarketu v oddělení lahůdek.  

My z Buga to máme stejně, jsme jedny z vás. Proto na variabilitu našich kousků vždy pamatujeme a šijeme je #ProKazdeTveJa.  

A na závěr to nejdůležitější, protože víme, že často nevíte, který kousek si u nás vybrat, máme pro vás dobrou zprávu! S klidným svědomím si vybírejte, jak je libo, oblečení Buga je totiž ryze česká výroba s důrazem na udržitelnost a #slowfashion. To znamená, že naše kousky šijí ručně české švadlenky, které díky vám mají na živobytí a díky výběru etických a kvalitních materiálů vám Buga kousky vydrží s trochou péče mnohem déle. Navíc designy tvoříme vždy nadčasové, aby vám slušely od roku 2021 po dalších deset let bez ohledu na diktát nových trendů.  

Už nás znáte trochu líp? To je dobře! Napište nám i vy třeba mail nebo zprávu něco o sobě, a co je ohledně módy důležité pro vás.

Bude nám potěšením vás poznat! 

 

Vaši Péťa, Ondra, Valentýna, Anička, Monika, Zdenda, Verča, Markéta, Terka, Gabča, Káťa...

 

Zpět do obchodu