Prodlužujeme lhůtu pro vrácení nebo výměnu kousků!

Koupili jste v předstihu sobě nebo vašim blízkým dáreček pod vánoční stromeček a máte obavy, jestli jste se trefili do vkusu nebo velikosti? Nemusíte se bát, vyměníme velikosti, nebo vystavíme voucher.

Prodloužili jsme dobu pro výměnu velikosti až do 15. 1. 2024. V případě, že už vámi vybranou velikost nemáme, můžete si nechat vystavit voucher v hodnotě zboží, které chcete vrátit. Na zákonné lhůtě se přitom samozřejmě nic nemění. Do 14 dnů od doručení zboží ho můžete bez udání důvodu vrátit a žádat vrácení peněz.

Prodloužení lhůty pro vrácení platí pro nákupy na našem e-shopu nebo v kamenném obchodě v Chrudimi od 1. 11. do 24. 12. 2023.

 

Na co se vztahuje prodloužená lhůta?

  • Žádost o vrácení peněz – tahle možnost platí pro standardní zákonnou 14denní lhůtu
  • Žádost o výměnu velikosti zboží – tahle možnost platí pro nákupy od 1. 11. 2023 do 24. 12. 2023 a můžete ji využít do 15. 1. 2024
  • Žádost o vystavení voucheru v hodnotě produktu se zkrácenou platností (3 měsíce) – i tahle možnost platí pro nákupy od 1. 11. 2023 do 24. 12. 2023. Voucher vám zašleme v elektronické podobě.

 

Jak vyměnit nebo vrátit zboží během prodloužené lhůty?

Připravte si číslo objednávky a e-mail, který jste zadali při objednávce.

Potom prosím vyplňte elektronický formulář schovaný v odkazu níže a pošlete nám neprané a nenošené (jen vyzkoušené) zboží k nám na adresu uvedenou ve formuláři. Využijte prosím variantu reklamace, kde uvedete svůj požadavek (velikost nebo voucher), standardně totiž možnost výměny nenabízíme.

Zpět do obchodu