BUGA IN PARIS OUTFITY

Okouzlete okolí svým módním důvtipem, nad kterým by i samotné Pařížanky uznale pokývaly hlavou.

V nadčasové kolekci Buga in Paris dáte jasně najevo, že víte, co od života chcete.

Inspirujte se outfity, které jsme pro vás nafotili v samém pulzujícím srdci Francie. Aby měly ten pravý pařížský vibe.

Pařížská diva

Francouzská móda bez námořnických proužků nebo bez červeného baretu, to je jako croissant bez náplně: neurazí, ale je to s ní prostě o fous lepší. Top Hema má těch proužků tak akorát, aby krásně vynikl v tandemu košile Gauri a sukně Sheba. Baret v červené barvě ja pak přesně tím kouskem, který dodá vašemu looku ten pravý šmrnc. Probuďte v sobě duši umělkyně, vyražte do ulic, kochejte se a inspirujte okolními zvuky, vůněmi i lidmi. Užívejte si plnými doušky krásu kolem sebe. La vie est belle.

Outfit jsme namíchali z těchto kousků

Mademoiselle Chic

Pařížanky mají úžasný cit pro to, aby zvýraznily svoje přednosti. Pokud se tedy v sukni necítíte zrovna ve své kůži, jsou kraťasy Cali skvělým a sofistikovaným řešením – díky nápaditě řešenému přednímu dílu jsou totiž trés chic. Pro letní měsíce se mimochodem perfektně hodí světlá béžová, která – věřte nebo ne – opravdu nechybí v žádném francouzském šatníku. Příjemné sáčko Tumia sladěné tón v tónu outfit perfektně sjednotí, takže si pod ním hravě vystačíte i s klasickým bílým topem, jakým je třeba Idowu. A výrazný doplněk? Kromě vaší osobnosti skvěle zahraje „jen“ rudá rtěnka. Doslova esence elegance, nemyslíte?

Outfit jsme namíchali z těchto kousků

Madame Glamour

Madame Glamour je půvabná, zahalená do luxusu a sexy tak akorát. Černý overal Cindy je jako stvořený pro vymýšlení outfitů postavených na doplňcích. Zkombinujte široký pásek s výraznou sponou spolu s šátkem Paris v černé variantě, nasaďte červený baret a nechte svoje sebevědomí vyletět do závratných výšin, ať už půjdete do divadla, galerie, nebo na rande. Jisté je, že se pro svoje okolí stanete ztělesněním pojmu glamour. Ale pozor, opravdu must have je v tomto případě rudá rtěnka, která vám dodá tu pravou francouzskou jiskru!

Outfit jsme namíchali z těchto kousků

Romantická Pařížanka

Romantické rande? Dejte jednou vale růžové a sáhněte po kontrastních tónech. Černá, bílá a červená nejenže z módy nikdy nevyjdou, ale především tvoří dokonalou barevnou trojkombinaci. Tak trošku svůdný střih topu Dia perfektně vyváží maxi sukně Essien. Nechcete přeci, aby váš look působil lacině, ale zároveň je vaším cílem zaujmout, hmm? Bílá vám rozzáří obličej, zatímco černá opticky prodlouží postavu. A červený baret? To už je prostě jen ta třešinka, kterou vzdáte hold vytříbenému francouzskému stylu. Podobný můžete zakoupit třeba u Tonaku.

Outfit jsme namíchali z těchto kousků

Femme Fatale

Přitažlivá, podmanivá, šarmantní. „Osudová žena“ oplývá sebevědomím, aniž by k tomu potřebovala vysoké podpatky, nános make-upu a velkou večerní. Zkuste sebejistě kombinovat výrazné barvy a sofistikované kousky s různými doplňky. Trávově zelená na sukňových kraťasech Cali třeba perfektně hraje s výraznou fuchsiovou kabelkou. Pak stačí sáhnout po basic topu, jako je Idowu, nazout světlé tenisky a nasadit bucketový klobouček s nápaditým detailem. od Tonaku. Radost a skvělý pocit z toho, jak vám to sluší se okamžitě promítne do vašeho vyzařování. A to muže přitahuje víc, než si možná myslíte.

Outfit jsme namíchali z těchto kousků

5 položek celkem
Zpět do obchodu